shadow

Увага! Вчасне оновлення персональних даних у декларації з лікарем – відсутність проблем під час отримання медичних послуг

Шановні пацієнти!

Інформуємо, що, відповідно до правил Національної служби здоров’я України, всі пацієнти повинні повідомляти свого сімейного лікаря про зміну персональних даних в деклараціях (отримання ідентифікаційного коду, заміна паспорта, заміна телефонного номера).

Отже, якщо ви знаєте, що в декларації ваші дані, або дані ваших дітей не відповідають дійсності, то обов’язково зверніться з комплектом документів до свого лікаря для виправлення даних.

Для дітей, яким виповнилося 14 років і вони отримали паспорт, потрібно обов’язково переукласти декларацію, замінивши в ній свідоцтво про народження на паспорт.

Радимо всім пацієнтам знайти видрук своїх декларацій з лікарем, а також видрук декларацій своїх дітей і перевірити коректність наведених там даних.

Зауважимо, що врешті-решт всі будуть змушені звернутися до лікарів й зробити оновлення персональних даних. І краще це робити завчасно, а не тоді, коли виникла проблема зі здоров’ям. Оновлення персональних даних може тривати близько 15 хвилин – у разі наявності повного комплекту документів і доступу до номера телефону, внесеного в декларацію; тиждень – коли немає доступу до телефону, на який укладалася декларація; понад місяць – в особливо складних випадках.

Наголошуємо, що відсутність у пацієнта доступу до номера телефону, на який укладалася декларація, призведе до того, що йому не будуть надходити коди електронних направлень, планів лікування, рецептів і висновків про непрацездатність. Відсутність коректного ідентифікаційного коду призведе до неможливості створення електронного лікарняного, а оскільки електронні лікарняні виписуються на дату, яка не відрізняється від дати огляду лікаря більш як на 5 днів і лише за умови правильних персональних даних, внесених в декларацію, то деякі пацієнти можуть бути позбавлені можливості отримати лікарняні.